fogadási csere Betfair - 5 stratégiák szerencsejáték fogadás Betfair

A Betfair fogadási csere profit be kell tartaniuk bizonyos irányelvek és szabályok. Emlékezzünk vissza, hogy a különbség a árfolyamokat Betfair, hogy a játékos bármikor visszavonja a piacról, mint a plusz és mínusz. Tekintsük a leginkább költséghatékony és egyszerű stratégia.

Tekintsük „bárki ellen” közös stratégiát. Ennek lényege abban rejlik, hogy kezdete előtt a mérkőzés, a játékos tétet „ellen” az eredmény döntetlen, és egy idő után gól bármely csapat játékos elhelyez egy fogadást „Over” eredményét a sorsoláson. Ennek eredményeként, a különbség az együtthatók a játékos kap egy jó adag pénzt, ha a mérkőzés végződött döntetlennel (a végén egy másik játékos nem veszít semmit). Vagy a játékos hívja a profit mindhárom eredmény, de a profit kisebb kell legyen, de a játékos kap egy plusz semmilyen eredmény a mérkőzés. Azonban van két változata az események, amikor egy játékos is pénzt veszít. Először is, az eredmény 0: 0. Természetesen semmit nem lehet tenni, de meg kell próbálni felvenni mérkőzést, ahol játszanak a csapatban, hogy a pontszámok sokat. Másodszor, ha a játékos nem volt ideje, hogy a jobb bet „Over”, mielőtt elvesztette csapat szerez gólt (nagyon ritka). Hosszú ideig, ez a stratégia bevételt generál, de kell egy nyugodt ember.

Nézzük stratégiát minimális kockázatot. Ebben az esetben, akkor körülbelül egy focimeccset. Kezdete előtt egy focimeccsen (10-15 perc), a játékos egy fogadást „a” összesen kevesebb, mint 4.5 fej (kb 1,2 faktorral). Miután 15-20 labdarúgó mérkőzés jelentő tét „ellen” összesen kevesebb, mint 4,5 (arány körülbelül 1,1). Ebben az esetben a nyereség 10% lesz.

Példa: a mérkőzés előtt arány "" összesen kevesebb, mint 4.5 gól - $ 100, együttható 1,21 (lehetséges nyer $ 121, $ 21 profit).

15-20 perc múlva, a mérkőzés arány „ellen” Total alatt 4,5 gól - $ 100, együttható 1,11 (felelősség elvesztése esetén 11 $, ha nyer a $ 100).

Ennek eredményeként, azt látjuk, hogy ha szerzett 4 gól vagy annál kevesebb, akkor keresett $ 10, a profit 10%. Ha szerzett 5 vagy több gól, a játékos nem veszít semmit.

Akkor várni faktor arány „Ellen” esik 1,02-1,07 és egyenlővé profit minden kimenetelek nyereséget semmilyen eredmény a mérkőzés.

Ez egy stratégiai hasonló a fent tárgyalt. Úgy vélik, hogy a példa egy labdarúgó mérkőzés. Mielőtt a játék végén 10-20 percig egy játékos beteszi a tét „Over”, amely nem felel meg a pontszám 2-3 gól (fogadások az összes). Ezután azt várjuk, körülbelül 5 percig, és a játékos fogadás „ellen”, hogy a meccs nem több gólt 2-3. Nyereség-együtthatók a különbséget a mennyisége körülbelül 5-8%. A legmagasabb profit játékos kap, ha alkalmazza a stratégiát után azonnal pontozás az egyik csapat.

Ez jelenti profit a különbség az együtthatók. Kezdete előtt (kb 5 perc) foci játék játékos egy fogadást „Over”, hogy melyik csapat szerzi kevesebb mint 1,5 gól (1 gól vagy kevesebb). 10 perccel a rajt után a labdarúgó játékos egy fogadást a harc „ellen”, hogy a csapatok pontszám kevesebb, mint 1.5 gól. Az eredmény ebben a különbség az lesz, körülbelül 20-30%.

Úgy tervezték, azok számára, akik váltak jól ismerő futball, jellemzői. Szintén van egy pozitív élmény egy nem tőzsdei kereskedés. Kezdetben, a játékos belép a tét „ellen” az eredmény egy kis tényező, ahol a kötelezettségvállalás mértéke megközelítőleg 20-25%, majd fogadok „Over”, de nagyobb arányban. Ebben az esetben az eredmény jelentősen nőhet. Ezek az esetek nem ritkák, mivel a labdarúgás gyakran gólokat. De ahhoz, hogy ezt a stratégiát kell feltétlenül élmény!

A végső eredmény függ a tőke, de ne hanyagolja el a 5-10% -a nyereség. Kezdetben úgy tűnik, egy kis százalékát, de ha a tőke között 1000 $ és a kereskedelem egy nap három vagy több esemény a hét folyamán, akkor a jövedelem lesz 100-150%. Nézd meg. Persze, először meg kell kezdeni kis mennyiségben. Betfair fogadási csere illeti, hogy nyereséget, mert van egy 5% jutalék a profit.