Hogyan juthat el a megtisztelő címet

Várja meg érdemei és eredményei fogják értékelni a kortársak. Egy alkalmazás biztosítja Önnek a tiszteletbeli címet a kezdeményezés csoport kell eljárnia. álló alkalmazottai a cég vagy szervezet. Ilyen alkalmazások járhat képviselői minden csoport a vállalkozások, függetlenül a tulajdonosi. Mivel a kezdeményezés ruházza a címe díszpolgára járhat képviselői a helyi kormányzat. Kapott a kezdeményezés csoport a petíció jóvá kell hagynia a fejét a cég, majd egyeztet az illetékes hatóságokkal a környéken, vagy város. A vezetők a városok vagy kerületek viszont elküldte a petíciót a fenti - a fej terület az országban. autonóm régió, stb amely azután azt állítja ajánlásokat a díjat az orosz elnök.

Várjon egy pozitív döntést az állam díjak alapján a Bizottság által a magyar köztársasági elnök a biztosító a tiszteletbeli címet Önnek. Ez a döntés az elnök kiadja a megfelelő rendeletet. Nem később. mint két hónap után az elnöki rendelet hatálybalépésekor kapják tiszteletbeli cím (megerősíti az ezüst jelvény) és a dokumentumok neki ünnepélyes ceremónia keretében.

Vegye figyelembe, hogy hozzárendel egy címet a becsület nincs kötelezettség. Ne próbálja vitatni az elutasítás biztosítja Önnek a tiszteletbeli címet a bíróság előtt. Várjon egy ideig. És hagyja, hogy a kezdeményezés csoport olyan kérelmet az odaítélési újra.

Wimbledon - az egyik a négy Grand Slam tornát tenisz, létezik 1877 óta zajlik, és évente a London külvárosában, az azonos nevet. Minden évben a legjobb teniszezők a világ versenyeznek egymással, hogy a végső tiszteletbeli cím nyertese.

Végleges a férfi torna drámai, mint a döntőben hatszoros wimbledoni győztes Roger Federer a svájci és a Scot Endi Marrey (a kedvenc a helyi közönség), aki ellátogatott a második ütő a világ, és gyakran került a második vagy harmadik helyen Wimbledonban. Mivel nem nyert versenyt Murray nagy reményeket 1938 óta az Egyesült Királyságban a férfiak soha. Mindazonáltal, Federer nyerte meggyőző győzelmet és lett egy hétszeres wimbledoni bajnok, így megismételte a legendák tenisz rekord - amerikai Pete Sampras. az állás - 4: 6, 7: 5, 6: 3, 6: 4.

Páros női torna meglehetősen kiszámítható, mert eredetileg nem voltak kedvencek a Williams nővérek (Venus és Serena). Ők legyőzték az összes rivális útban a döntőbe, amely legyőzte a csapatot a Cseh Köztársaság képviseletében Andrea Hlaváčková és Lyusi Gradetskoy. Számla döntőjében a verseny Wimbledonban - 7: 5 6: 4.

A nyertesek a férfi páros verseny volt egy vegyes csapat, tagjai képviselői az Egyesült Királyság Jonathan Merreya és sportoló Dánia Frederik Nielsen. Mindkét játékos nyert Wimbledonban az első alkalommal, az ő interjúk, mind reméljük, hogy folytatják az együttműködést. Egy tucat 4: 6, 6: 4, 7: 6, 6: 7, 6: 3, sikerült megnyerni inkább egy vegyes csapat tagjai Roberta Lindstedta (Svédország) és a görény Tetseu (Románia).