Hogyan tudok pénzt a Betfair

Cserébe Po képest c bukméker ect odno cuschectvennoe előnye - bármikor visszavonja a piacról, ha ti bizony elment, így ne. Nr nA és az Exchange be kell tartaniuk bizonyos szabályokat. Stb a játék nyereséges, nagyon ne ect.

Nem tudtok mondani o ne stratégia „senki ellen.” Van ona, hogy ezt nachala egyezik delaetcya ctavka ellen ichoda „dolgozzon” a ctavka tegye pocle a cél mindkét csapatnak naoborot gól „za rajzolni.” Az eredmény az, hogy vagy kapsz egy jó adag, ha ti lesz döntetlen, és semmi ugyanakkor ne veszít. Vagy, hogy egy kisebb összeget, de ha ti rendesen egyenlített a vesztes is ne octaetec. Ect két lehetősége van pénzt veszít. Először is, természetesen, ha cchete 0: 0. Van mit tenni NEM kell fogadni és játszani. Zhe második lehetőség lehet, ha ti ne tette cvoyu arány „Za”, a cél vissza berepült vorota csapat nyer, szinte azonnal. Ha távolsági ez a stratégia nulla felett; még a Po Togo játszani van, hogy nagyon csendes ember. Miután VCE dönthet úgy odno pillanatban.

Zhe így használhatja az egyik legnépszerűbb stratégiák c minimális kockázatokkal. O Ez a tény, hogy nachale labdarúgó mérkőzés (akár a mérkőzés nachala za 10 perc), akkor előre arány „za” alatt 4,5 gól (5 gól lesz NE), az együttható 1,2. Po után 15 perc és 20 nA bizony együttható, amely kevesebb mint 4,5 gól csepp csinálni 1.1, kb. Dalee lenyomja az „ellen” Togo hogy pontszám kevesebb, mint 4,5 gól: A fogadás „za” másik ellenfél. Ezért Vasha profit coctavit 10%.

Példa: nachalo egyezik ctavka „za” kevesebb mint 4,5 gól - 100 evro együttható 1,2-120 evro potenciális nyereség, nettó 20 evro

Beletelt 15-20 perc ctavka „ellen” alatt 4,5 gól - 100 evro, az együttható 1,1 (a kötelességüket Po cluchae veszteség - 10 evro), a cluchae nyerni 100 evro, hogy tegye az ellenfél octayutcya a VAC.

Összesen után kiderül, 15-20 perc pocle Togo, ahogy ezt megtette a fenti lépéseket, megkapjuk:

A cluchae Togo vagytok, ha szereznek kevesebb, mint 4,5 gól, a bevételek - 10 evro: 10% A 100 evro.

A cluchae Togo vagytok, ha szereznek több mint 4,5 gól, akkor ne veszítse el.

A ppotsecce mérkőzés várhat Togo hogy ez az arány kisebb, mint 4,5 gola nem esnek 1,03-1,05 és szinttel az esélye miatt chego kapsz előnyöket bármikor ichode.

Öt perces delo: za 15-20 perc nem a labdarúgó-mérkőzés, amivel a határidős kamatláb „za” bizony, hogy szereznek Esche ne 2-3 gola. Várjuk 4-5 percig, és terjesszen elő a licit „ellen” Togo hogy ne szereznek 2-3 gola. Profit nA különbség coctavit 5% - 10%. Jobb, ha azonnal megkezdheti a tevékenységet, amint egy gólt.

Nagyon nyereséges, még, és c kevés kockázatot az első 10 percben a mérkőzés: a nachale előterjeszteni arány „za” bizony, hogy szereznek kevesebb, mint 1,5 gola (0 vagy 1 gól) za öt percig csinálni nachala A mérkőzés 10. percében a mérkőzés pocle nachala Mi előadott az ajánlat „ellen” Togo hogy szereznek kevesebb, mint 1,5 gola. Gain coctavlyaet 25% és 40%.

Esche egy cpocobov: ha ti váltak, hogy megértsék a focicsapat, imeete tapasztalattal rendelkezik a kereskedelmi nA Exchange bizony mozhete cnachala nyomja le „ellen” c kis tényező, ahol a kötelezettség coctavyat mintegy 20% - 30%, további rate „za” c zoom tényező, pocle chego Vasha profit növekedni fog többször - ez történik, ha ti chacto pontozási célokat a mérkőzést. Nr számára takogo cpocoba NADO van tapasztalata.

VEC jövedelem, persze attól függ tól Vashego tőke, hogy használja nA ajánlatot. Ne nem hagyhatja figyelmen kívül a nyereség 5% - 10% - úgy tűnik, malo, mégis, ha cselekszitek használja tőke 500-5000 evro c Togo véve, hogy a nap a kereskedelem kategóriában kettőn - hárman rendezvények, ac péntek Po hétfő nA 5-10 események, bizony hidd el, a jövedelem za héten coctavit 50% - 100% - a legrosszabb cluchae. Gróf cami, nem túlzás. Mert nachala megér egy próbát c kis mennyiségű, a bolee hogy Betfair érdekli, így van egy profit, mert van egy 5% -os jutalékot Vashego jövedelem